Yukarı

Polat Tower

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK KONUT BİNALARINDAN BİRİ…

İstanbul’un en büyük alış-veriş, iş ve eğlence merkezlerinin kesişme noktasında Beşiktaş-Ihlamur’da yükselen Polat Tower Residence stüdyo tarzı yaşamın en kaliteli yorumunu teknolojinin maksimum kolaylıkları ile birarada, üstelik İstanbul’un tüm ihtişamının tam ortasında ve görkemli bir mimari anlayışla sunmaktadır.

33 katı konut olmak üzere toplam 42 katlı kulenin, her konut katında 12 tane olmak üzere toplam 406 tane stüdyo dairesi vardır. Polat Tower Residence Avrupa’nın en yüksek konut binalarından biri olup, tam 152 metre yüksekliğindedir. Tasarımı stüdyo ev olan Residence’ta 81 ve 71 metrekarelik stüdyo daireler; bir oda, bir salon, banyo ve mutfaktan oluşmaktadır.

Polat İnşaat güvence ve kalitesiyle hazırlanan bu dairelerde, yaşam mekanı ile ilgili her türlü ayrıntı daire sahipleri adına çok önceden ve en iyi şekilde planlanmış, çözümlenmiştir. Daireler tüm beyaz eşyaların yanısıra, jakuziden çöp öğütücüsüne kadar herşey dahil olarak satışa sunulmaktadır. Binanın 650 araç kapasiteli otoparkı, kapalı yüzme havuzu, fitness center’ı bulunmaktadır.

Towerside Alışveriş Merkezi’nde değişik alanlarda hizmet veren toplam 23 mağaza bulunmaktadır. Bina, 33.000 noktasında ana bilgisayarın kontrolü altında olmakta, ayrıca yaratılan otomasyon senaryosuyla, dünyada residence uygulamaları içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Her dairede özel klima, uzaktan kumandalı ev donanımları, 3 jeneratör, daire sahiplerine her konuda kolaylık sağlayan akıllı kart, bina üzerinde helikopter iniş alanı, American Honeywell Şirketi’nin otomasyon güvencesinde işletme garantisi, bina sakinlerine yeni çağın gerektirdiği güvenlik ve konforu sağlayan özelliklerin sadece bir bölümüdür.